MARCONATO & ZAPPA

MARCONATO & ZAPPA

MARCONATO & ZAPPA

Marconato Maurizio 1961 yılı Como doğumludur ve Terry Zappa 1963 yılı Como doğumludurlar ve Cantù da yaşamakta ve çalışmaktadırlar. Her ikisi de “Politecnico di Milano” dan 1986 yılında başarıyla ayrıcalıklı olarak mimarlık bölümünden mezun olmuşlardır. Bireysel mesleki faaliyetlerinden bir kaç yıl sonra, 1991 yılında Cantù “Stüdio MARCONATO & ZAPPA Architetti Associati” yi kurmuşlardır. 1981 yılından bu yana da mobilya sektöründe çok sayıda firma için yenilikçi ürünler yaratarak, aktif profesyonel tasarımcılar olmuşlardır. Her ürünün tasarımı, mühendisliği ve pazarlaması dahil çeşitli aşamalarında özenle durmuşlardır.
Aynı zamanda ürünün sanatsal yönlerini koordine etmek ve fuarlar ve sergiler için stand projeleri üzerinde durmak uzmanlaştıkları alanlar olmuştur. İç tasarımcılar olarak Marconato & Zappa; çeşitli evleri, hotelleri, sergileri ve kamu ve özel sektördeki dükkanları, hem İtalya 'da ve hem de yurtdışında projelendirmişlerdir. Mimarlar olarak kendi mesleki faaliyetleri arasında dönemsel ve modern binaların yenilenmesi ve yeniden yapılandırılmaları bulunmaktadır.
En önemli ürünleri aşağıdaki şirketler tarafından üretilmiştir:
Altamarea SPA, Bernini SPA, BOFFI Cucine, Gruppo Confalonieri, Con&Con, CTS Salotti, COMPREX Cucine, Contempo, FIMES, Lumen Center, Move SPA, PORADA Arredi, Khaos, Le Fablier, Lab 23.

Tasarımları

Diğer Tasarımcılar

CHRISTOPHE PILLET

Christophe Pillet onun eserlerinin spektrumunun ve kalitesi için uluslararası beğeni kazanan bir Fransız tasarımcıdır.
daha fazla bilgi >>

CARLO COLOMBO

Carlo Colombo is considered one of...
daha fazla bilgi >>

Arketipo Tasarım

Arketipo Tasarım İç Tasarım Ofisi Murad Denizaltı, Müge Hansoy Kınacı ve Esin Sözer tarafından 1994 yılında kurulmuştur.
daha fazla bilgi >>

Maurizio Manzoni

Maurizio Manzoni, born in Nuoro in 1967...
daha fazla bilgi >>

Toner Architects

Mustafa Toner, born in 1957 in Istanbul and graduated from...
daha fazla bilgi >>